Євгенія Ізмайлова – проект-менеджер, засновниця й керівниця ініціативи «Врятуй Красу».

Євгенія Ізмайлова
Навчалася у Сумському державному університеті, на факультеті менеджменту й економіки, який закінчила в 2011 р., отримавши спеціальність «Економіст підприємства».

Кар’єра і
досягнення

«Врятуй красу» - благодійна ініціатива, учасники якої готові робити по кілька операцій щотижня. Головне – прийняти допомогу, адже багато хто не тільки не знає, до кого звернутися, але й боїться довіритися. Євгенія переконана, що краса і відновлення – важливі навіть під час війни. Тож це – на часі саме зараз!

Ще за студентства, в 2010-2011 рр. Євгенія Ізмайлова почала працювати менеджером з розвитку проєкту «Курорти та санаторії України».

До 2013 р. вела ключових клієнтів з пошуку персоналу в компанії grc.ua, а до 2018 р. була менеджером з розвитку бізнесу та очолила відділ гостьових VIP-програм в ExpoPromoter.

З 2018 по 2020 рр. була проєкт-менеджером та scrum-майстром в ряді проєктів з розробки програмного забезпечення таких компаній, як Global Talent, Ciklum. З 2020 року працює операційним менеджером в інвестиційному фінтех-фонді N1.

Великий досвід Євгенії показує, що вона – діяльна та цілеспрямована особистість, яка завжди прагне більшого. І коли у лютому 2022 року відбулося вторгнення Росії в Україну, Євгенія не залишилася осторонь. Вона почала допомагати військовим, а згодом зрозуміла, що бажає допомагати усім, у кого сліди війни буквально закарбувалися на обличчі.

img

Місія і справа життя

У 2022 році Євгенією Ізмайловою спільно з власником АМ System Євгеном Шаговим та медійником Павлом Іновим було засновано масштабний проект «Врятуй красу». Це благодійна ініціатива, якою команда допомагає усім українцям повернути естетику обличчя, яку відібрала війна.

Для Євгенії Ізмайлової знайомий біль травми і важкий шлях до відновлення зовнішності, адже вона сама пройшла через це.

У 17 років дівчина отримала тяжкий опік ІІІ ступеня на щоці, який довгий час не загоювався й перетворився на грубий шрам.

Женя досі згадує, дискомфорт і психологічний біль, який приносила ця травма, і як вона соромилася свого обличчя й сумувала за втраченою зовнішністю. Тоді вона вважала, що колишню вроду вже не повернути.
На відновлення пішло 7 довгих років та 7 складних операцій, адже щоб відновити естетику обличчя, потрібна кропітка робота. На власному досвіді Євгенія знає, як створити комфорт лікування й усебічну підтримку. Так навесні 2022 року й народилася ідея проекту.

Євгенію Ізмайлову підтримав її товариш – медійник Павло Інов. Це й поклало початок роботі проєкту. Також доєднався медичний координатор Євген Шагов, власник клініки AM SYSTEM. У 2023 році до ініціативи долучився Ростислав Валіхновський – власник медцентру «Valikhnovski MD».
Головна мета ініціативи «Save Beauty» – допомогти якомога більшій кількості військових та цивільних, які отримали поранення від обстрілів, вибухові травми обличчя та інші спотворення, які залишили шрами та рубці.

Попри великий досвід організації зарубіжних виставок, конференцій і зустрічей міжнародних делегацій на зарубіжні виставки і конференції, фондове управління для Євгенії Ізмайлової стало новим напрямком, тож її рішенням було позиціонування «Врятуй красу» як спільної ініціативи від себе і партнерів. Дівчина зібрала професійну команду з лікарів, психологів, організаторів та медійників, де кожен забезпечує злагоджену та натхненну роботу і розвиток ініціативи.

Євгенія вірить, що на «Врятуй красу» чекає велике майбутнє, й ініціатива переросте у фонд.

Команда і партнери надають усі послуги безоплатно. Ініціатива покриває 100% витрат на консультації, обстеження, пластичні операції, психологічну підтримку та реабілітацію. Подібна допомога вже надана десяткам постраждалих, та Євгенія з командою не зупиняються на досягнутому. «Врятуй красу» - благодійна ініціатива, учасники якої готові робити по кілька операцій щотижня.

Головне – прийняти допомогу, адже багато хто не тільки не знає, до кого звернутися, але й боїться довіритися. Євгенія переконана, що краса і відновлення – важливі навіть під час війни. Тож це – на часі саме зараз!